Aptarnavimas / Volkswagen kokybė

Garantija

Visiems naujiems Volkswagen automobiliams suteikiama 5-erių metų arba 100 000 km. garantija, be nuvažiuoto atstumo ribojimo per pirmuosius 2 metus.

Remontas

„Autojuta” Volkswagen centre yra įgaliotas Volkswagen remonto centras, kuriame remonto darbai atliekami pagal gamintojo reikalavimus, išsaugant gamintojo suteiktas garantijas. Remonto darbus naudodami tik originalias Volkswagen atsargines dalis ir reikalavimus atitinkančią įrangą atlieką kvalifikuoti specialistai.

Remontas

Paslaugos

Volkswagen priežiūros centre visiems Volkswagen automobiliams atliekamas pilnas paslaugų spektras:

  • garantinė priežiūra;
  • reguliari techninė priežiūra;
  • automobilio remontas ir diagnostika;
  • techninės būklės patikrinimai naudojant diagnostinę liniją, kurioje patikrinami visi CSDD techninės apžiūros standartuose nustatyti parametrai.
Paslaugos

Techninė priežiūra

Reguliariai atliekant techninės priežiūros darbus, dar iki kelionės pradžios būsite užtikrinti, kad važiuosite taupiai. Variklio techninės priežiūros režimas lemia ne tik eismo saugumą ir Jūsų automobilio vertės išsaugojimą, bet ir optimalias degalų sąnaudas.

Daugiau apie techninę priežiūrą

Techninė priežiūra

Priežiūros knygelė

Priežiūros knygelėje mes patvirtiname paslaugų suteikimo datą ir su prasidedančią Jūsų automobilio garantiją. Dėl priežiūros knygelėje įrašytų automobilio duomenų užtikrinama, kad Jūsų automobiliui visuomet bus pateikiamos tinkamos detalės. Taip įrašai padeda atlikti |Jūsų automobilio remontą be jokių problemų daugelį metų. Priežiūros knygelė Jums suteikia informaciją apie tai, kada ir kokią priežiūrą bei kokius darbus būtina atlikti. Kad priežiūros knygelė visuomet būtų pasiekiam, laikykite ją aplanke automobilyje. Prašome, kad parduodami automobilį šią priežiūros knygelę perduotumėte būsimam savininkui.

Priežiūros knygelė

Tęskite kelionę, net ir tuomet, kai automobilis yra priežiūros centre:

Tikriausiai Jums žinoma tokia situacija – Jūsų automobilis remontuojamas, o kito automobilio suplanuotai kelionei arba kasdieniniams darbams nėra. Kad nuvyktumėte į planuojamą vietą laiku, mūsų „Autojuta” Volkswagen centras pasirūpins:

  • pakaitiniu automobiliu;
  • taksi iškvietimu;
  • visa informacija apie tinkantį visuomeninį transportą ir suteiks e-taloną dviems nemokamoms kelionėms.
Tęskite kelionę, net ir tuomet, kai automobilis yra priežiūros centre:

Kaunas

Tel.: +370 37 490 390

Chemijos g. 8, 51344, Kaunas

Vilnius

Tel.: +370 5 211 3550

Naugarduko g. 110, LT-03160, Vilnius