Aptarnavimas / Volkswagen kokybė / Techninė priežiūra

Priežiūros intervalai

Kad kiekvieną apžiūrą atliktumėte tinkamu laiku ir neužmirštumėte, mes priminsime Jums apie tai lipduku ant durų statramsčio arba priežiūros intervalų nustatymu spidometre.

  • Techninė priežiūra – kas 30 000 km arba kas 2 metus;
  • Stabdžių skysčio keitimas – kas 2 metus (rekomenduojame naudoti originalų Volkswagen stabdžių skystį);
  • Alyvos keitimas – pagal lanksčius priežiūros intervalo rodiklius (kas 15000 km arba, kas metus);
  • „LongLife“ serviss – su „LongLife” mobilumo paslauga Volkswagen naudoja technologiją, pagal kurią Jums reikės atlikti tik vieną techninę priežiūrą tuomet, kai tai būtina Jūsų automobiliui.
Priežiūros intervalai

Alyvos lygio tikrinimas

Reguliariai tikrinkite alyvos lygį. Jei alyvos lygį tikrinate varikliui esant šiltam, po variklio išjungimo palaukite apie dvi minutes, kad alyva sutekėtų atgal į karterį. Šalto variklio alyvos lygį galima tikrinti iš karto. Tikrinkite pagal automobilio knygelės nurodymus.

Alyvos lygio tikrinimas

Stabdžių skysčio tikrinimas

Aukščiausias techninės priežiūros prioritetas, be abejo, yra stabdžiai. Pavojingose situacijose jie gali išgelbėti gyvybę. Kad savo stabdžiais pasitikėtumėte visada, po trijų metų nuo automobilio įsigijimo būtina pakeisti stabdžių skystį. Vėliau stabdžių skystį reikės keisti kas du metus.

Stabdžių skysčio tikrinimas

Padangų tikrinimas

Lengvas ir malonus važiavimas, sklandūs posūkiai ir geras stabdymas įmanomas tik tvarkingomis padangomis. Kituose informaciniuose puslapiuose sužinosite apie joms reikiamą skirti dėmesį ir protektoriaus gylio nustatymą.

Padangų tikrinimas

Atgal prie Volkswagen kokybės

< Atgal

Kaunas

Tel.: +370 37 490 390

Chemijos g. 8, 51344, Kaunas

Vilnius

Tel.: +370 5 211 3550

Naugarduko g. 110, LT-03160, Vilnius